Testereleriniz Çöpe Gitmesin
Daha Keskin
Daha Dayanıklı
Daha Tasaruflu
Daha Uzun Ömürlü

Ayarlar


Accuset Kumanda sistemi
Accuset , Basit ayarlar ve  PLC ayarlarının sağladığı esnekliği artırır. 16 hafızalı ahşap kalınlık programının yanı sıra 4 ayrı operasyon modu da mevcuttur.

  • Manuel  Modda sistem tamamen elle çalışır.  
  • Switch Otomatik yukarı / aşağı modunda programlanan miktarda kafayı alçaltır ya da yükseltir.
  • Desen  modunda  standart olarak 16 kesim ölçüsü  sisteme programlanabilir.
  • Referans Modunda ise tomruğun  iki kenarına yapılan kesim işlemini hafızaya alarak pozisyonlama yapılabilir.  Sınıflı malzeme  kesme işlemleri için idealdir.

PLC Kumanda sistemi
PLC Uygulaması AC yukarı/aşağı  hareket motoru ile  donanmıştır. Bu uygulama 380 VAC  kullanılan tüm AC motorları  için geliştirilmiştir. İşlevselliği, tek bir düğmeye basılarak  iki operatör için programlanabilir boyut seçeneği olan basit uygulama moduyla çok benzerlik göstermektedir.Önceden programlama özelliği ile, sık kullanılan ahşap boyutları anında çağrılarak verimlilik ve doğru ölçümlemeyi artırır, bununla beraber ağaç işleme operasyonunun karlılığı da artar.  PLC  Ayarlarında min. ve max. kafa aralığını, önceden ayarlanmış kalınlık ölçülerinde nizami olarak kesim yapabilmek için , yataktan referanslayarak hesaplamaya yarayan bir hesap makinesi de mevcuttur.

SW Kumanda sistemi
SW Ayarları üretkenliliği  artırırken,   net ölçümleme devreleri sayesinde bir sonraki kesim için kafayıpozisyonuna getirir. 
Hem AC hem de DC makinelerde kullanılan bu uygulama basit kullanımı olan ve her ahşap boyutunun önceden programlanmasını  gerektirmeyen,  çok hızlı bir şekilde lata ölçülerinin değiştirilebildiği bir çalışma ortamı sağlar.

Copyright : www.mertmakina.net // Woodmizer İstanbul Bölge Bayii // info@mertmakina.net
Up