Testereleriniz Çöpe Gitmesin
Daha Keskin
Daha Dayanıklı
Daha Tasaruflu
Daha Uzun Ömürlü

EG300

Her Wood-Mizer  kereste biçme makinası kütüklerin kenarı hattın üzerinde alınacak şekilde dizayn edilmişti. Fakat verimliliği artırmak için ilk kesim akışı içerisinde bunu gerçekleştirmek gerekmektedir.
Adından da anlaşılacağı gibi, bu makina biri sabit diğeri ayarlanabilir olmak üzere normalde  ikiz bıçaklıdır , ya da 5 bıçak ve segmanlar eklenerek çoklu dilmeye dönüştürülebilir. Çoklu dilme modunda bile farklı genişlikleri sağlamak için bir ayarlanabilir kesici kullanabilme imkanına sahipsiniz.

Makinayı Kenar alma tipinden çoklu dilmeye ya da tekrar Kenar Alma tipine dönüştürmek basit bir süreç olup, çok  kısa bir  zamanda gerçekleşir, böylece üretim hattınızda maksimum esnekliğe sahip olursunuz. Kesiciler 15 kW lık elektrik motoru ile hareket eder ve altı adet tırtıklı, tam genişlikte çelik silindirle beslenir.

EG300 paslanmaz çelik gövde ve bıçak  milleriyle 900 kg. altında bir ağırlık gösterir. Bunlarda bulunan Besleme ve çıkış konveyörlerinin üretime katkısı da;  malzeme akışı içerisine dahil edilebilmesi ile sağlanır.
Wood-Mizer ın EG300 makinaları model testerelerle kullanıldığında düşük maliyet açısından son derece faydalı olmaktadır.

EG300 İLE İLGİLİ AYRINTILAR

Çoklu dilmeye geçmek için mil üzerine birçok testere monte edilebilir. Kenar düzeltirken basit manuel arama kesin seçiminizi ve net lata ölçünüzü belirlemenizi sağlar.
SW SetworksIncreases productivity and accuracy using rugged electronics to quickly position adjustable blade in accordance to required cutting width. 15 kW lıkElektrik motoru

 

EG300 Performans Detayları
Minimum Kütük Uzunluğu 700 mm
Maksimum Kütük Kalınlığı 60 mm
Minimum Cutting Width for the board
- Multirip
- Edger
20 mm
60 mm
Maksimum Testere Çapı 430 mm
Maximum Board Width 550 mm
Makina Yüksekliği 1248 mm
Makina Genişliği 1627 mm
Makina Uzunluğu (Kurulmuş olarak) 4894mm
Makina Ağırlığı 988 kg
Besleme Tablası / Çıkış Tablası 1806 mm
No. of Driven Bottom Rollers 4
No. of Hold Down Rollers 2
Elektrikli Motor 15 kW / 18,5 kW
Besleme Hızı 0-25 m/min
Şerit Testere ölçüsü 350 mm / 76 mm / 18 tooth
Maksimum Testere Sayısı 5
Copyright : www.mertmakina.net // Woodmizer İstanbul Bölge Bayii // info@mertmakina.net
Up