Testereleriniz Çöpe Gitmesin
Daha Keskin
Daha Dayanıklı
Daha Tasaruflu
Daha Uzun Ömürlü

Endüstriyel Testere Bakım Paketi

Endüstriyel Bileme Makinesi 

En başından itibaren endüstriyel bileme makinesi büyük hızar makineleri  ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanmıştır. Aynı zamanda testerenin kolayca oturtulup , aşağı- yukarı hareketlerinin rahatlıkla ayarlanabileceği şekilde donatılmıştır. Yeni bileme makinesinde bulunan bir diğer standart özellik ise ; bileme öncesinde ayarlanmak suretiyle bir  tam tur bileme sonrasında otomatik olarak bilemenin durmasını sağlayan elektronik diş sayacının bulunmasıdır.

Bileme makinesi  0,75 kW’ lık  (2820 rpm devirli )  8” ölçüsündeki (203 mm) ve 4280 devirli CBN  bileme taşını  çalıştıran , motora sahiptir. 
Makinenin tüm fonksiyonları bir panelden kontrol edilirken , biz makineye ayrıca LED ışıkla bilemenin net olarak görüleceği  şekilde bir gözlem penceresi ilave etmiş bulunmaktayız. 
Wood-Mizer’ ın testleri gösteriyor ki; yeni motor,  daha büyük çaplı CBN bileme taşı ve hassas besleme sistemi, önceki bileme makinesine kıyasla iki kat daha hızlı bileme performansı sergilemektedir.

Otomatik  Çapraz Makinesi

Bilgisayarlı Endüstriyel pnömatik Çapraz Makinesi ; diş takımında hatasız  olarak netlik   verirken , yüksek düzeyde de tekrarlanabilirlik sağlamaktadır.  Bilgisayarlı bu sistem , doğru ayarı sağlamak için dişlere ne kadar basınç uygulayacağını ilk birkaç dişten “öğrenir”.  Aynı zamanda gereken tüm ayar parametrelerinin girildiği ve hatanın yerinde teşhis edilmesini sağlayan elektronik bir kontrol panelime sahiptir.

Bu ekipmanlar üç, beş ya da daha fazla hızar makinası bulunan işletmelerde ya da esas işi bileme servisi olan atölyelerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Yeni servis makineleri Wood-Mizer’ ın Avrupa ve Amerika’ daki üretim tesislerinde kullandığı endüstriyel bileme ve bakım faaliyetleri içerisinde yer alan bir aşamadır.

Copyright : www.mertmakina.net // Woodmizer İstanbul Bölge Bayii // info@mertmakina.net
Up