Testereleriniz Çöpe Gitmesin
Daha Keskin
Daha Dayanıklı
Daha Tasaruflu
Daha Uzun Ömürlü

Şeritli Testereler

Wood-Mizer markasının ağaç işleme makinalarındaki lider konumu makinalarda kullanılmakta olan şerit testerelerin kalite ve performanslarının geliştirilmesini de gerekli kılmıştır. Önceleri makinalarımızda farklı üreticilerin testereleri kullanılmış olup, görülen düşük performans bizi kendi testeremizi üretme kararına yöneltmiştir.

Wood-Mizer bugün hala kendi makinaları için kendi testeresini üreten tek markadır. Şerit testerelerimizde kullanılan çeliği daima titizlikle inceleyen bir ekibe sahibiz. Şerit testere üretiminde markamıza özel CBN taşlama ünitesi ve profesyonel bilgisayar donanımlı üretim hattı gibi en uygun ve işlevsel ekipmanlar kullanılmaktadır. Wood-Mizer fabrikalarından çıkan tüm şerit testereler için kullanılan yüksek teknolojimiz beraberinde daha büyük hassasiyet ve daha uzun ömürlü kesim kalitesini de getirmektedir.

Ölçü ve çeşit olarak çok geniş şerit testere çeşitliliğine sahip olmamızla beraber şerit testere üretimini her türlü müşteri ihtiyacına gore uyarlayabilmekteyiz. Wood-Mizer şerit testereleri üç farklı türde üretilmektedir : RazorTip, DoubleHard Endüstriyel ve SilverTip.

Firmamızda üretilen tüm testereler titizlikle uygulanan kalite control prosedürlerinden geçmektedir. Üretim aşamasında testerelerin üzerindeki her kesici diş tek tek ölçülür ve bilgisayar kontrollü ekipmanlarca üretilir. Çok yaygın uygulamalarda ve profesyonel kesimlerde duyulan ihtiyaçlara cevap vermek için; geniş bir yelpazede farklı ölçü ve tipte üretim yapabilmekteyiz. Talep üzerine özel ölçülerde üretim imkanımız mevcuttur.

            

Diş Tipleri

4°/32° Bu tip çok sert ve buzlu ağaçlarda kullanılır

9°/29° Bu tip çok sert ve buzlu ağaçlarda kullanılır

10°/30° Yumuşak ağaç ve kolay işlenen sert ağaçlar için çokça tercih edilen tip

13°/29° Bu tip yumuşak ağaçlar için kullanılırthis

Copyright : www.mertmakina.net // Woodmizer İstanbul Bölge Bayii // info@mertmakina.net
Up